سایبان خودرو

سایبان خودرو از عناصر ضروری و کاربردی می باشد که امروزه بسیار مورد توجه دارندگان این وسیله نقلیه قرار گرفته است. سایبان خودرو پیشرفته از طراحی زیبا و منحصر به فردی بر خوردار است که علاوه بر کارایی، زیبایی را به فضای اطراف می بخشد. در صورتی که تمایل به خرید و نصب سایبان خودرو در فضای کاری یا شخصی خود را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. نیاز روز افزون به استفاده از سایبان خودرو در شهر های بزرگ ایجاد شرایط مطلوب از مهم ترین و به روز ترین مسائل در طراحی می باشد. با توجه به افزایش جمعیت و گسترش شهر ها استفاده از سایبان خودرو دو چندان شده و افراد به دلیل کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف بی رویه انرژی از این محصول استفاده می نمایند. در کشور های پیشرفته نیز استفاده از سایبان بسیار مطرح می باشد. افزایش جمعیت و پیروی از آن افزایش شهر نشینی از جمله عواملی است که اهمیت استفاده از سایبان خودرو را برای افراد و دارندگان خودرو چندان می نماید. هنگامی که افراد از سایبان خودرو در فضای خود استفاده می نمایید با مشکلات متعددی مواجه نمی ‌شوید. مشکلاتی که سبب تخریب خودرو و کاهش ارزش آن می گردد. آسیب شناسی با قرار گیری خودرو در فضای باز از عوامل مخرب در جهت قرار گیری خودرو در فضای آزاد می توان به موارد زیر اشاره داشت:
 •  بهتر است که خودرو در زیر سایبان قرار نگیرد ، زیرا هنگامی که تابش شدید نور خورشید به صورت عمودی بر سطح و بدنه این محصول گران قیمت می تابد، به مرور زمان سبب تخریب بدنه و رنگ پریدگی آن می گردد.
 • هنگامی که خودرو در طولانی مدت در معرض تابش شدید نور خورشید و سرمای بیش از حد قرار بگیرد، دمای داخل خودرو کاهش یا افزایش می یابد بنابراین افراد می بایست ساعاتی را جهت متعادل ساختن دمای داخل خودرو سپری کنند.
 • حتماً شما هم با این مشکل مواجه شده اید که در فصل تابستان هنگامی که خودرو در معرض تابش شدید نور خورشید قرار بگیرد، فرمان و صندلی های آن بسیار داغ شده و به دلیل گرمای بیش از حد، قرار گرفتن در داخل خودرو امکان پذیر نیست. با ساخت سایبان می توان از این مشکل جلوگیری لازم را به عمل آورد زیرا سایبان می‌ تواند دمای مطلوب و متعادلی را ایجاد کند.
 •  سرمای بیش از حد سبب تخریب شاسی ها می گردد.
 •  ریختن بارش‌ ها می تواند رنگ و بدنه خودرو را تحت تاثیر قرار دهد و سبب کاهش قیمت این محصول گردد.
به کارگیری سایبان خودرو در جهت ایجاد امنیت بیشتر واژه امنیت با ساخت سایبان خودرو رابطه ی مستقیمی دارد ، زیرا هنگامی که خودرو در فضای باز قرار می ‌گیرد با آسیب های مختلف مواجه می ‌گردد که پیش از این نیز به برخی از آسیب های احتمالی در جهت قرار گیری خودرو در فضای آزاد اشاره داشتیم. در صورتی که افراد فضای مناسبی را در حیاط خود برای پارک خودرو نداشته باشند ناگزیر اند خودرو یا دیگر وسایل نقلیه را در زیر درخت یا در کوچه و خیابان قرار دهند. قرار گرفتن خودرو در کوچه و خیابان افراد را با مشکلاتی چون به سرعت رفتن اجزا یا تجهیزات خودرو مواجه می سازد. همچنین ریختن شیره درختان، فضولات پرندگان یا شاخ و برگ درختان سبب آلودگی مداوم وسیله نقلیه می گردد. برخورد اجسام سنگین و یا تیز که به صورت ناگهانی به بدنه خودرو پرتاب می گردد نیز می تواند بسیار مخرب و آسیب زا باشد. با نصب سایبان خودرو می توانیم از مشکلات مختلف جلوگیری کنیم و امنیت را به فضای اطراف خود ببخشیم.   برای ساخت سایبان خودرو کاربردی و با کیفیت بهتر است: به سراغ افراد متخصص و با تجربه بروید تا با بررسی محل نصب سایبان و عوامل مداخله گر در فضای مورد نظر محصولی در تناسب با اقلیم و شرایط محیطی تهیه کنید. محصولی که در طولانی مدت کیفیت و دوام خود را از دست نمی دهد و با کنترل بهینه می تواند شرایط مطلوبی را برای خودرو ها ایجاد کند. در انتخاب پوشش و سازه سایبان نیز به تاثیرات سرمایش و گرمایش بر متریال ها توجه داشته باشید. از محصولاتی استفاده نمایید که در طولانی مدت دچار تخریب، ترک یا رنگ پریدگی نمی شوند و زیبایی فضا را تحت تاثیر قرار نمی دهند. مشخصات فنی یک سایبان خودرو با کیفیت: هنگام ساخت به
 •  مشخصات هندسی
 •  شرایط اقلیمی منطقه
 •  مساحت فضا
 •  نوع مصالح
و دیگر عوامل توجه ویژه‌ای داشته باشید. از مصالحی استفاده نمایید که کم ترین جذب را از فضای اطراف دارند و نور خورشید را کم تر جذب کرده و سایه خنکی را ایجاد می کنند یا در معرض رطوبت و حرارت دچار زنگ زدگی یا ترک نمی شود. شرایط اقلیمی و مشخصات جغرافیایی شهر مورد نظر نیز می تواند در طراحی و ساخت سایبان خودرو موثر واقع شود بنابراین در هنگام طراحی به:
 • نوع اقلیم
 •  جهت وزش باد و سرعت آن
 • تابش نور خورشید
 • میزان رطوبت و حرارت
توجه ویژه نمایید. برای آن که سایبان با کیفیت را تهیه کنید، بهتر است این محصول را از نمایندگی های معتبر در سطح شهر خریداری کنید. سایبان خودرو را در چه فضایی نصب کنیم؟ هنگام نصب سایبان توجه کنید سایبان خودرو در قسمتی از محوطه قرار بگیرد که عملیات پارک خودرو و ورود و خروج آن با سهولت بسیار صورت بگیرد. سایبان خودرو می بایست در دسترس باشد به ویژه در فضای عمومی بهتر است سایبان در تزدیکی خروجی یا ورودی این مراکز نصب شود. از دیگر نکات مهم هنگام نصب سایبان خودرو، توجه به زاویه ی تابش نور خورشید است. سایبان  می بایست در بخشی از محوطه قرار بگیرد که پوشش دهی بالایی داشته و اشعه های خورشید به بدنه خودرو آسیب نرساند. طراحی اسکلت سایبان خودرو : برای طراحی سازه پارامتر های مختلفی را مورد بررسی قرار دهید تا سازه ای مقاوم داشته باشید:
 •  بهتر است طرح سازه سایبان خودرو در هماهنگی با سبک معماری ساختمان های اطراف یا محوطه باشد.
 • سازه می بایست قابلیت تحمل وزن بالا را نیز داشته باشد. به عنوان مثال وزن زیاد ناشی از بارش برف سنگین
 •  انعطاف پذیری، ضد زنگ، مقاوم و زیبایی از دیگر ویژگی های ملزوم برای سازه سایبان خودرو است.
چه پوششی را برای سایبان خودرو امروزی انتخاب کنیم؟ تنوع زیاد پوشش های مناسب برای ساخت سایبان خودرو انتخاب را برای افراد دشوار ساخته است. معیار سنجش برای انتخاب پوشش بهتر در ساخت سایبان به شرح زیر می باشد. در انتخاب پوشش و سقف موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید و سپس نوع سقف سایبان را انتخاب کنید.
 •  انعطاف پذیری بالا
 •  مقاومت در برابر تابش نور خورشید، وزش باد و بارش ها
 •  عدم تغییر رنگ و حالت در طولانی مدت
 •  رنگ روشن و سطحی یکپارچه
 •  ضریب انبساط و انقباض کم
پیشنهاد ما به شما خرید سایبان خودرو با پوشش یو پی وی سی می باشد. ورق های یو پی وی سی ساینو تمام ویژگی های مذکور را داشته و گزینه ی مناسبی برای ساخت سایبان محسوب می شوند.   مجموعه سایه سازان کوروش شرکت سایه سازان کوروش، مجموعه ای معتبر و با سابقه در زمینه ی ساخت سایبان و دیگر سازه های سبک با پوشش های با کیفیت نظیر ورق های یو پی وی سی می باشد. توجه به استاندارد های طراحی از اصول شاخص محصولات این مجموعه می باشد. محصولاتی که در مدت زمان کم ساخته و نصب می شوند. جهت مشاهده نمونه سایبان خودرو تولید شده در این مجموعه، به وب سایت سایه سازان کوروش مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز از طریق شماره زیر با همکاران ما در تماس باشید. تلفن تماس: 09123793120 نویسنده: بخش تولید محتوا شرکت سایه سازان کوروش  
امتیاز: 5 از 5. مجموع 1 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۱/۱۱/۱۶ | مقالات | مدیر سایت | بازدید: 3 | 1710855985